Giftcard izmanto sīkdatnes lai uzlabotu lietojamību Lasīt vairāk

×

18 idejas Ziemassvētku dāvanām 2018. gadā

18 idejas Ziemassvētku dāvanām 2018. gadā

Ja meklē Ziemassvētku dāvanas un ir aptrūkušās idejas, tad esi īstajā vietā.

Mēs zinām, cik laikietilpīga un satraukuma pilna var būt Ziemassvētku dāvanu meklēšana - tā var aizņemt pat vairākas stundas, kopā ar citiem dāvanu medniekiem burzoties pārpildītos veikalos.

Tā tam nav jābūt.

Nav svarīgi, vai tev nepieciešama dāvana mammai vai radiniekam, ko satiec reizi gadā, šajā Ziemassvētku dāvanu ceļvedī atradīsi idejas pilnīgi ikvienam. Pats labākais - varēsi to iegādāties uzreiz un neizejot no mājas.

18 idejas, ko dāvināt ģimenei, radiem un draugiem šajos Ziemassvētkos:

Sievietei

1. Sievietei

Sievietei nekad nevar būt par daudz skaistas un elegantas apakšveļas. Uzdāvini savai dāmai iespēju izvēlēties perfekto komplektu ikdienai vai īpašiem notikumiem.

Iegādāties dāvanu
Sievietei
Vīrietim
Vīrietim

2. Vīrietim

Ātrums un sacensības gars ir vīrietim asinīs, tāpēc asas izjūtas drifta hallē būs lieliska dāvana mīļotajam vīrietim šajos svētkos. Vari būt droša - viņš vēl ilgi nebeigs par to runāt!

Iegādāties dāvanu
Mammai

3. Mammai

Silts pleds, mīkstas čības, krūze karsta kakao… mamma zina visus trikus, lai radītu mājīguma sajūtu. Uzdāvini mammai dāvanu karti interjera lietu veikalā, un viņa zinās, kā to izmantot.

Iegādāties dāvanu
Mammai
Tētim
Tētim

4. Tētim

Tētiem arī patīk skaisti un garšīgi paēst! Aizved tēti uz vienu no Kuldīgas gardākajiem restorāniem BANGERTS, kur šefpavāra Aigara Sīļa gatavotie ēdieni sniegs baudu acīm, garšai un dvēselei.

Iegādāties dāvanu
Māsai

5. Māsai

Palutini māsu ar smaržīgu un burbuļojošu dāvanu no iecienītākā kosmētikas veikala! Ziepītes, vannas bumbas, krēmi un citi nieki - tās ir lietas, kam noteikti atradīsies vieta viņas vannas istabā.

Iegādāties dāvanu
Māsai
Brālim
Brālim

6. Brālim

Atbalsti brāļa sportisko hobiju ar dāvanu karti no viņa mīļākā sporta veikala! Ziemā slēpes un sniegadēļi, vasarā velo un citas ripojošas lietas - šāda dāvana nezaudēs aktualitāti.

Iegādāties dāvanu
Bērniem

7. Bērniem

No puzlēm un konstruktoriem līdz galda spēlēm un prāta mežģiem! Brain Games piedāvājumā ikviens ķipars - liels vai mazs - atradīs ko aizraujošu. Lieliska dāvana arī jauniešiem un vecākiem, lai visa ģimene varētu omulīgi pavadīt laiku kopā.

Iegādāties dāvanu
Bērniem
Pusaudzim
Pusaudzim

8. Pusaudzim

Stilīga dāvana pusaudzim? Gājiens uz kādu no jaunākajiem kases grāvējiem kopā ar draugiem. Ar popkornu un kokakolu komplektā, jo tie taču ir saldie 16!

Iegādāties dāvanu
Draudzenei

9. Draudzenei

Ir lietas, ar ko nav iespējams nošaut greizi. Piemēram, uzdāvināt draudzenei dāvanu karti spa salonā - relaksējoša masāža vai jauns manikīrs noder vienmēr!

Iegādāties dāvanu
Draudzenei
Draugam
Draugam

10. Draugam

Draugi zina, ka nav tādas dienas, kuru neuzlabotu garda picas šķēle! Picu Darbnīcas picas izkrāsos ikvienu ballīti, filmu vakaru vai gluži parastu dienu, kurā gribas atpūsties un palutināt sevi ar ko garšīgu un sātīgu.

Iegādāties dāvanu
Vecmammai

11. Vecmammai

Labākā dāvana vecmammai? Tavs apciemojums. Tad viņa vāra kafiju un liek galdā kūkas, jo "tu tāds pavisam tieviņš esi!" Nākamreiz ņem vecmammu pie rokas un kopā dodieties pēc kūkām uz Raunas Dārza eklērnīcu.

Iegādāties dāvanu
Vecmammai
Vectēvam
Vectēvam

12. Vectēvam

Izaicini savu vectēvu uz aizraujošu boulinga maču, uzdāvinot dāvanu karti izklaides centrā Bowlero! Viņam būs iespēja izkustēties un apspēlēt tevi ķegļu spēlē. Tev - labākā kompānija, ko var vēlēties.

Iegādāties dāvanu
Kolēģim

13. Kolēģim

Labākā dāvana kolēģim ir tāda, kas garšo visiem… :) Un kam gan negaršo Ze Donats koši glazētie virtuļi, kas spēj pārvērst jebkuru darba dienu mazos svētkos?

Iegādāties dāvanu
Kolēģim
Krustmātei
Krustmātei

14. Krustmātei

Tava krustmāte ir vienmēr smaidīga, laipna un atsaucīga. Kā viņa to panāk? Lai palīdzētu krustmātei uzturēt savu iekšējo mirdzumu, uzdāvini viņai iespēju sevi palutināt ar kādu SPA procedūru!

Iegādāties dāvanu
Krusttēvam

15. Krusttēvam

Tavam krusttēvam patīk aktīvi atpūsties un uzturēt sevi formā? Vai tieši otrādi - relaksēties baseinos un pirtīs? Neuztraucies - Tev nav jāizvēlas, jo Joker klubā krusttēvs varēs atpūsties gan aktīvi, gan laiski.

Iegādāties dāvanu
Krusttēvam
Krustbērnam
Krustbērnam

16. Krustbērnam

Ja Tavs krustbērns ir zinātkārs un aktīvs, uzdāvini viņam iespēju mācīties un izklaidēties reizē interaktīvajā ZINOO centrā! Uz ZINOO varat doties arī kopā un pārbaudīt dabas likumus un zinātnes tehnoloģijas uz savas ādas.

Iegādāties dāvanu
Visai ģimenei

17. Visai ģimenei

Ko uzdāvināt aktīvai ģimenītei, kurai “jau viss ir” un kura “jau visur bijusi”? Mazu piedzīvojumu tepat, Latvijas robežās? Olimpiskais centrs Ventspils liks sajūsmā spiegt bērniem un atviegloti nopūsties pieaugušajiem - ideāla kombinācija!

Iegādāties dāvanu
Visai ģimenei
Cilvēkam, kam viss ir
Cilvēkam, kam viss ir

18. Cilvēkam, kam viss ir

Uzdāvināt iespēju kādam palīdzēt - vai nav vilinoši? Ja pazīsti kādu, kam nekā dzīvē netrūkst, pārsteidz viņu ar pavisam oriģinālu dāvanu - Ziedot.lv dāvanu karti. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties, kuram labdarības projektam ziedot.

Iegādāties dāvanu
SEB
Luminor
Swedbank
Citadele
Visa MasterCard
Draugiem Group